The Future of Corporate Reporting – 2026

Op dinsdag 24 maart 2026 vindt de 13de editie van the Future of Corporate Reporting plaats. Al meer dan een decennium lang hét evenement voor de finance, sustainability en corporate reporting professional die voorbereid wil zijn op de toekomst van dit vakgebied.

Corporate reporting verandert snel. Nieuwe verslaggevingsstandaarden, hogere transparantie-eisen en de groeiende rol van duurzaamheidsinformatie maken zichtbaar dat rapportage steeds nauwer verbonden is met sturing en besluitvorming.

Nu het keurslijf van regelgeving minder richting geeft, vraagt goede sturing om eigen keuzes, scherpe vragen en samenhang tussen interne rapportages en het externe verhaal. The Future of Corporate Reporting laat zien hoe organisaties hier invulling aan geven en welke rol finance en sustainability daarin vervullen. Dit event is bedoeld voor professionals die informatie, initiatieven en rapportages willen inzetten om keuzes te beïnvloeden en waardecreatie te sturen. Ben je er ook bij?

Er is doorgaans veel interesse voor dit evenement. Meld je op tijd aan om zeker te zijn van een plek.

Sprekers

Jasper de Wit

CFO Haskoning | Chief Value Officer of the Year 2025

Biografie

Jasper de Wit is CFO en lid van de Executive Board van Haskoning. Hij begon zijn loopbaan binnen het bedrijf in 2005 en vervulde sindsdien verschillende financiële leiderschapsrollen, waaronder Group Controller en Corporate Director Finance & Control. In 2019 werd hij benoemd tot CFO. Eerder werkte Jasper in diverse finance- en commerciële functies bij KLM. Hij studeerde Bedrijfseconomie aan Tilburg University en behaalde een Executive Master Finance & Control aan de Vrije Universiteit Amsterdam.

In zijn keynote laat Jasper zien hoe maatschappelijke waardecreatie concreet wordt verankerd in managementrapportages en sturing. Als Chief Value Officer of the Year 2025 laat hij zien hoe thema’s als klimaat, biodiversiteit en sociale veiligheid worden vertaald naar stuurinformatie waar management daadwerkelijk op kan acteren.

Jasper deelt hoe hij focus aanbrengt in wat wordt gemeten en gerapporteerd, hoe keuzes worden gemaakt in relevante indicatoren en hoe financiële en niet-financiële informatie samenkomen in besluitvorming.


Prof. dr. Willem Schramade

Hoogleraar Finance aan Nyenrode Business Universiteit en Fellow van het Erasmus Platform for Sustainable Value Creation

Biografie

Willem Schramade werkte eerder bij vermogensbeheerders Schroders, NN Investment Partners en Robeco, en bij PwC en GE Capital. Hij promoveerde aan de Erasmus Universiteit en behaalde zijn MSc aan de Universiteit van Tilburg. Willem is co-auteur van Principles of Sustainable Finance en Corporate Finance for Long-Term Value.

In zijn keynote laat Willem zien hoe je duurzaamheid, in brede zin, beter integreert in managementrapportages en sturing. Hij verkent hoe de rol van de CFO zich ontwikkelt richting Chief Value Officer, en waarom dit leidt tot betere besluitvorming en een logischere aansluiting op externe rapportage.

Willem spreekt vanuit drie perspectieven: finance professor, investeerder en gebruiker van rapportages. Vanuit die combinatie deelt hij zijn observaties over waar organisaties kansen laten liggen en wat nodig is om reporting daadwerkelijk te laten bijdragen aan sturing en waardecreatie.

Voor wie is dit event interessant?

  • Finance professionals verantwoordelijk voor financiële en managementrapportages
  • Sustainability managers die duurzaamheidsdoelen willen verankeren in de reguliere sturing en rapportage
  • Controllers die samenhang willen aanbrengen tussen financiële en niet-financiële informatie
  • C-level executives die inzicht zoeken in hoe geïntegreerde rapportage bijdraagt aan sturing en langetermijnwaarde

Praktische informatie

Datum: 24 maart 2026
Tijd: (inloop vanaf 13:30) 14:00 – 18:00
Locatie: Green Village – Blokhoeve 7, 3438 LC Nieuwegein
Taal event: Nederlands gesproken

Dit evenement is bedoeld voor sustainability, finance en corporate reporting professionals.

We organiseren the Future of Corporate Reporting in samenwerking met Finext. Ook wordt dit evenement mede mogelijk gemaakt door:

Zo zag een vorige editie van dit evenement eruit